|
13 590 грн
|
|
13 590 грн
|
платежі
по 6 795 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 590 грн
|
|
13 590 грн
|
платежі
по 6 795 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GCH516411 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | дистанційне управління |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Габарити | 8421182 x 596 x 290 мм |
| Вага | 10 |
| Країна виробництва | Україна |