|
23 990 грн
|
|
23 990 грн
|
платежі
по 11 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Острівна кухонна витяжка GRANADO Segovia 3604-1200 black – ідеальне рішення для чистого повітря на вашій кухні.
Завдяки потужному двигуну, захищеному 5-шаровим жировим фільтром, GRANADO Segovia 3604-1200 black гарантує ефективну рециркуляцію повітря у приміщенні.
Для оптимального очищення модель має 4 режими швидкості, а LED-лампи на витяжці гарантують яскраве, якісне освітлення.
|
23 990 грн
|
|
23 990 грн
|
платежі
по 11 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GCH6436455 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3/год |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Є |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 89-115 х 36 x 36 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна виробництва | Україна |