|
2 919 грн
|
|
2 919 грн
|
платежі
по 1 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 919 грн
|
|
2 919 грн
|
платежі
по 1 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GVP 410 WF |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 450 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Країна виробництва | Китай |