|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OKP6521SWH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 313 (400 м3год потужність турбіни) мгод |
| Потужність | 120 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | E |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 33 |
| Габарити | 7401120 x 598 x 330 мм |
| Вага | 12,9 кг |
| Країна виробництва | Польща |