|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMC6272BH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 280 м3год |
| Потужність | 120 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, металевий фільтр |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I |
| Ширина, см. | 55 |
| Глибина,см. | 29 |
| Вага | 8,7 кг |
| Країна виробництва | Польща |