|
10 699 грн
|
|
10 699 грн
|
платежі
по 5 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 699 грн
|
|
10 699 грн
|
платежі
по 5 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMC6551BH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 225 (номінальна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, металевий фільтр, монтажний комплект, зворотній клапан, пульт ДК, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 68 Дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, керування жестами, таймер вимкнення, світлорегулятор (димер), регулювання кольору підсвічування залежно від температури |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 29 |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Польща |