|
15 449 грн
|
|
15 449 грн
|
платежі
по 7 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 449 грн
|
|
15 449 грн
|
платежі
по 7 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMC6561BGH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 621 м3год |
| Потужність | 266 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, металевий фільтр, пульт ДК, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 69 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | клас захисту від ураження електричним струмом II |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 31 |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Польща |