|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OMP6553BGH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 470 м3год |
| Потужність | 150 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Ширина, см. | 55 |
| Глибина,см. | 29 |
| Вага | 7,8 кг |
| Країна виробництва | Польща |