|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OTP6233BH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 270 (350 м3год продуктивність турбіни) мгод |
| Потужність | 70 Втг |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | клас захисту від ураження електричним струмом II, автоматичний запуск |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 30 |
| Вага | 5,7 кг |
| Країна виробництва | Польща |