|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OTP6241IH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 475 м3год |
| Потужність | 150 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 7,9 кг |
| Країна виробництва | Польща |