|
7 099 грн
|
|
7 099 грн
|
платежі
по 3 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 099 грн
|
|
7 099 грн
|
платежі
по 3 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OTP66511BGH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 508 (550 м3год продуктивність турбіни) мгод |
| Потужність | 154 (номінальна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | повітряні заслінки, затримка вимкнення за таймером |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 30 |
| Вага | 8,5 кг |
| Країна виробництва | Китай |