|
5 449 грн
|
|
5 449 грн
|
платежі
по 2 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 449 грн
|
|
5 449 грн
|
платежі
по 2 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OTS615IH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 360 м3год |
| Потужність | 120 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | повітряні заслінки, затримка вимкнення за таймером |
| Вага | 6.08 кг |
| Країна виробництва | Польща |