|
6 199 грн
|
|
6 199 грн
|
платежі
по 3 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 199 грн
|
|
6 199 грн
|
платежі
по 3 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ALTEAWHA60PBGLA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 750 м3год |
| Потужність | 154 (номінальна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 59 Дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | клас захисту від ураження електричним струмом II, автоматичний запуск, повітряні заслінки |
| Габарити | 382 х 595 х 302 мм |
| Вага | 11,18 |
| Країна виробництва | Китай |