|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DELIWHA602T |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 550 м3год |
| Потужність | 195 Вт 12 В |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 59 Дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | клас захисту від ураження електричним струмом II, автоматичний запуск, повітряні заслінки |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |