|
6 934 грн
|
|
6 934 грн
|
платежі
по 3 467 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 934 грн
|
|
6 934 грн
|
платежі
по 3 467 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | FIESTA BK A 60 TCGLA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3год |
| Потужність | 233 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.6, клас захи |
| Габарити | 755 х 1105 х 595 х 385 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробництва | Китай |