|
7 029 грн
|
|
7 029 грн
|
платежі
по 3 515 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 029 грн
|
|
7 029 грн
|
платежі
по 3 515 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SWAY BL A60 GLS |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1000 м3год |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х8 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.6, клас захи |
| Габарити | 520 х 280 х 247 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |