|
2 559 грн
|
|
2 559 грн
|
платежі
по 1 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 559 грн
|
|
2 559 грн
|
платежі
по 1 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BILT 650 LED 52 BL |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 210 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1 х 2.5 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.6, клас захи |
| Габарити | 520 х 270 х 155 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |