|
2 421 грн
|
|
2 421 грн
|
платежі
по 1 211 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Повновбудована кухонна витяжка Minola HBI 5025 I LED обладнана одним двигуном потужністю 80 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря складає 450 м3/год. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена модель, вона підійде як до маленької, так і до стандартної кухні. Частина конструкції пристрою, яка має бути прихована від очей, повністю ховається у шафі, а робоча частина залишається на виду та органічно доповнює загальний дизайн.
Компактний корпус Super Slim являє собою раціональне рішення. Завдяки його висоті усього 140 мм, витяжка ідеально підходить для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором, не займаючи багато місця.
Відкрита частина витяжки виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304. Цей матеріал, крім візуальної привабливості, дуже легкий у догляді і має високу стійкість до зовнішніх впливів.
Кухонна витяжка Minola HBI 5025 I LED обладнана алюмінієвим жировим фільтром, що складається з трьох шарів. Він забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів.
Очищення фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника
Панель управління з 5-ма механічними кнопками перемикання швидкостей та ввімкнення освітлення розташована посередині на передній частині пристрою. Вона проста в управлінні та інтуїтивно зрозуміла.
Повновбудовувана кухонна витяжка обладнана LED-лампою потужністю 2 Вт. Світлодіодні лампи забезпечують комфортне додаткове освітлення вашої кухонної поверхні, є найбільш економним джерелом світла.
Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
Рівень шуму пристрою не перевищує 56 дБ, що вважається комфортним значенням.
|
2 421 грн
|
|
2 421 грн
|
платежі
по 1 211 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBI 5025 I LED |
|---|---|
| Бренд | Minola |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 450 м3/год |
| Потужність | 80 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | 1х2 Вт LED |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220-240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 56 Дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом: I , керування жестами |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |