|
2 459 грн
|
|
2 459 грн
|
платежі
по 1 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Модель приваблює дизайном та сучасним підходом до розробки витяжок для всіх, хто хоче зробити свою кухню стильною та функціональною.
При добрій потужності 500 м3/год вона очищає повітря від зайвих запахів.
Оформлення та дизайнВитяжка з телескопічною конструкцією має ергономічні властивості, тому дозволяє раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Висувна панель виготовлена з якісного металу. Цей матеріал має відмінні естетичні якості, стійкість до механічних пошкоджень та перепадів температур.
Додаткове освітлення робочої зониСучасні LED-лампи загальною потужністю 3 Вт стануть додатковим джерелом світла над варильною поверхнею, якщо основного недостатньо. Крім того, світлодіоди комфортні для очей, довговічні та економні.
Тришаровий захист двигунаВитяжка обладнана двома тришаровими алюмінієвими фільтрами, які ефективно захищають двигун та інші деталі пристрою від забруднення жиром та випарами. До того ж вони гармонійно поєднуються із загальним дизайном витяжки.
Керування легким натисканнямКерувати витяжкою PERFELLI TL 602 BL LED – зручно та легко! Механічна панель управління складається з кнопок для перемикання швидкостей та увімкнення/вимкнення освітлення. Практичне розташування перемикачів з боків на передній панелі дозволить здійснювати швидкі маніпуляції з пристроєм легко.
|
2 459 грн
|
|
2 459 грн
|
платежі
по 1 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TL 602 BL LED |
|---|---|
| Бренд | Perfelli |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 2 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 500 м3/год |
| Потужність | 80 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220-240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 56 Дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом: I , керування жестами |
| Габарити | 595 x 160 x 302~467 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Польща |