|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TS 6635 IWH 1000 LED |
|---|---|
| Бренд | Perfelli |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1000 м3год |
| Потужність | 210 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х8 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 1000 х 600 х 505 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробництва | Італія |