|
6 379 грн
|
|
6 379 грн
|
платежі
по 3 190 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 379 грн
|
|
6 379 грн
|
платежі
по 3 190 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ND 855 BL |
|---|---|
| Бренд | Pyramida |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 750 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х4 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 995 х 600 х 353 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |