|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TLX160 WH |
|---|---|
| Бренд | Pyramida |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 390 м3год |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 660 х 230 х 370 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробництва | Україна |