|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LB56NAC50 |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 570 м3год |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2 Х 2 Вт |
| Особливості | турборежим |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 345 х 52 х 282 мм |
| Вага | 10.1 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 місяців |