|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GARDA 60 BG (900) LED |
|---|---|
| Бренд | Ventolux |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 900 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Вага | 8.95 кг |
| Країна виробництва | Китай |