|
5 998 грн
|
|
5 998 грн
|
платежі
по 2 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Модель PUNTO 52 BG (800) KN – це вбудована витяжка для кухні, яка є раціональним рішенням в невелику та середні кухні. Також, у неї доступна ціна та чудова продуктивність – 800 м. куб на годину. Показник ширини моделі лише 52 см, а видимою залишається лише нижня частина техніки чорного кольору.
Вбудована витяжка в кухню PUNTO 52 BG (800) KN – сучасна техніка для сучасної кухні!Завдяки врізанню витяжки замість днища підвісної шафки, можна встановити на кухні на одну тумбочку більше, що неможливо зробити якщо у вас витяжка, котра монтується до стіни. Як результат – у вас ефективна витяжка PUNTO 52 BG (800) KN та ще одна шафка на кухні. Це і є раціональним рішенням для невеликих і середніх кухонь.
|
5 998 грн
|
|
5 998 грн
|
платежі
по 2 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PUNTO 52 BG (800) KN |
|---|---|
| Бренд | Ventolux |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 800 м3/год |
| Потужність | 65 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 19.4 x 51.5 x 28 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 місяців |