|
2 829 грн
|
|
2 829 грн
|
платежі
по 1 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 829 грн
|
|
2 829 грн
|
платежі
по 1 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Pyramida |
|---|---|
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Грубої очистки (металевий) |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 475 (550 мгод потужність турбіни) |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Вага | 4.5 36 В |
| Країна виробництва | Китай |